شرایط و ضوابط سفارش کالا

استفاده شما از فروشگاه اینترنتی چابک مارکت و سفارش كالا از این پایگاه به معنی توافق کامل شما با شرايط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

* به دلیل نوسانات شدید بازار و یا کمبود موجودی کالاها ممکن است کارشناسان جهت اعلام قیمت و یا پیشنهاد کالای مشابه و یا برند دیگر محصول با شما تماس بگیرند و چابک مارکت در لغو تعداد و یا همه محصولات سفارش شده اختیار تام و کامل دارد و در صورت لغوسفارش، مبالغ پرداخت شده به شماره حساب مشتری عودت داده خواهد شد.*

خرید کالا از فروشگاه اینترنتی چابک مارکت بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک با انضمام و توافق شرایط ذیل و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

خدمات و محتويات این پایگاه براى استفاده شخصى و غير تجارى مشتریان عرضه شده است. مالکیت معنوی اطلاعات موجود در پایگاه چابک مارکت به سایت و فروشگاه چابک مارکت متعلق است و هر گونه سوء استفاده از اين اطلاعات پيگرد قانوني خواهد داشت.

كاربران متعهد هستند که در دسترسی به پایگاه چابک مارکت مقاصدی خارج از حوزه سفارش اینترنتی کالا را دنبال نکنند.

كاربران هنگام سفارش كالا ملزم می باشند اطلاعات صحيح كامل را در پایگاه درج کنند. بديهي است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.

فروشگاه چابک مارکت هيچ گونه مسئوليتي را در مورد کارکرد پایگاه که می تواند ناشى از عواملی که خارج از سیطره مدیریت این پایگاه می باشند (همانند نقص اينترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غيره) نمی پذیرد.

پایگاه چابک مارکت هيچ گونه مسئوليتي را در قبال محتويات سایتهایی که ارتباط به آنها به واسطه آگهی و یا لینک در چابک مارکت شکل می گیرد، پذیرا نیست.

تمام ابزاری که در فروشگاه چابک مارکت با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و كاربران متعهد هستند که از اين ابزار صرفا برای ارسال و دريافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش كالا باشد. پایگاه چابک مارکت هيچ گونه مسئوليتي را در قبال محتويات پیام های کاربران نمی پذیرد.

تمام شرایط و خدمات پایگاه چابک مارکت برمبنای آخرین سیاستهای این پایگاه شکل گرفته و تغییرات احتمالی این شرایط و خدمات در اخبار پایگاه مندرج می گردد.

پایگاه چابک مارکت به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفين غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حريم شخصی کاربران دفاع کند.

ارتباط مستقيم با کاربران

پایگاه چابک مارکت به دنبال رضايت کامل کاربران گرامی است. اگر به هر دلیلی رضايت از كار ما حاصل نشده، لطفا مراتب را با پر کردن و ارسال این فرم و یا با تماس تلفنی به اطلاع ما برسانید.

ضمنا کاربران گرامی می توانند در هر زمان كه مايل باشند پرسشهای خود را به يکی از روشهای ذکر شده در بخش تماس با چابک مارکت برای ما ارسال و در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت نمایند.

شرایط و خدمات فروش
چابک مارکت تنها یک بازارگاه اینترنتی می باشد که فروشندگان از سراسر کشور محصولات خود را برای فروش در سایت چابک مارکت قرار میدهند.

فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که کاربر سفارش دهنده آن را در پایگاه چابک مارکت درج نموده است.

پایگاه چابک مارکت به هنگام تائید سفارش کالا، مشخصات و زمان ارسال کالا را تعیین کرده و به اطلاع سفارش دهنده و سفارش گیرنده می رساند.

خدمات پس از فروش

شرایط خدمات پس از فروش هر کالا در قسمت توضیحات آن ذکر شده است. در صورت عدم ذکر شرایط گارانتی در قسمت توضیحات کالا، این بدان معناست که چابک مارکت خدمات پس از فروشی برای آن کالا ندارد.
گارانتی محصولات به عهده شرکت ها و یا نمایندگی های محصولات می باشد . و چابک مارکت هیچگونه ضمانت یا گارانتی را به عهده ندارد و در صورت معیوب بودن و یا مشکل داشتن کالایی مشتری موظف هست کالا را جهت گارانتی و ضمانت به شرکت ها و نمایندگی های مربوطه ارجاع دهند .

قیمت و مالیات ارزش افزوده کالا

ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود. هزینه مالیات ارزش بر افزوده در صورت عدم قید شدن در سایت صفر ریال محاسبه شده است. تنها مبلغی که در موارد معین به ارزش کالا اضافه می شود، هزینه ارسال و بیمه کالا خواهد بود..

مکان و زمان تحویل کالا توسط کاربر سفارش دهنده در پایگاه چابک مارکت درج شده و پایگاه چابک مارکت به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا (از جمله هزینه های مربوطه)، سفارش را در آن مکان و زمان تحویل دهد. در صورت عدم حضور سفارش دهنده در مکان و زمان تعیین شده، فروشنده هزینه های مربوطه را از خریدار طلب خواهد نمود.

شرایط تحویل، ارجاع و تعویض کالا

پس از ثبت سفارش توسط مشتری در صورتی که فروشنده ، توان تحویل کالا را در موعد مقرر و یا در مورد قیمت درج شده به دلیل نوسانات قیمت و یا در مورد نحوه ارسال و هزینه ارسال نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد و یا قیمت جدید و یا نحوه ارسال به توافق نرسند، خریدار و یا فروشنده هر دو حق دارند بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید و مبلغ سفارش را از سایت چابک مارکت دریافت نمایند.و مشتری و فروشنده هیچ اعتراضی نخواهند داشت .

فروشنده با ارسال کالا از طریق پست و یا شرکت تیپاکس و بیمه کالا و دریافت کد رهگیری و با در اختیار گذاشتن کد رهگیری به مشتری،انجام وظیفه کرده و پیگیری سفارشات و یا گرفتن خسارات را از شرکت های حمل و نقل به خریدار واگذار نموده و فروشنده نسبت به تاخیر و یا تعهد خسارت هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت.

سفارش دهنده موظف هست قبل از تحویل کالا آن را از نظر سلامت ظاهری بررسی نماید و در صورت معیوب بودن و یا شکستگی از تحویل گرفتن خودداری نماید و با تحویل کالای ارسال شده و امضای برگه دریافت کالا رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت کالا ابراز می نماید.و در صورت تحویل گرفتن و مشکل داشتن شخصا از طریق شرکت های حمل ونقل پیگیر موضوع باشد .

هرگونه نقص و یا عیب فنی بایستی در مدت 24 ساعت پس از دریافت کالا به مرکز ارتباط مشتریان پایگاه چابک مارکت اطلاع داده شود و در صورت اثبات نقص و یا عیب فنی کالا مشتری حق دارد با هماهنگی واحد پشتیبانی کالا را مرجوع نماید . در صورت گذشت بیش از 24 ساعت از زمان دریافت کالا وجود نقص و عیب در کالای دریافتی پذیرفتنی نیست.

مرجوع کردن کالا تنها در صورت اثبات نقص و یا عدم تطابق با سفارش پذیرفته خواهد بود و خریدار موظف است ظرف مدت 3 روز کاری فرصت دارد کالا را مرجوع نماید ، به شرط آنکه بسته بندی کالایی باز نشده و از آن هیچ گونه استفاده‌ای نشده باشد. لازم به ذکر است هزینه پست وارسال و بیمه کالا چه در خرید و چه در برگشت کالا به عهده خریدار میباشد.و تاخیر در مرجوع کردن کالا موجب تسویه مبلغ سفارش با فروشنده شده و مشتری حق اعتراض را از خود سلب نموده و مجدد کالا با هزینه مشتری به آدرس سفارش عودت داده می شود .

خریدار موظف است مبلغ قابل پرداخت را هنگام سفارش کالا به صورت نقد از طریق درگاه سایت و یا انجام انتقال کارت به کارت و سایر روشها بپردازد. در صورت عدم پرداخت وجه درموعد تعیین شده توسط خریدار، فروشنده حق دارد از تحویل کالا خودداری و سفارش را فسخ نماید.

در صورت بروز اختلاف بین فروشنده و خریدار ، سایت چابک مارکت تنها ادرس و شماره تماس فروشندگان را در اختیار خریدار قرار داده و پیگیری و شکایات به عهده خریدار می باشد و سایت چابک مارکت از خود سلب مسئولیت کرده و دادگاه عمومی شیراز محل عقد صالح می باشد.

شرایط و مقررات فروشندگان

قوانین و مقررات فروش در سایت چابک مارکت

۱ . قیمت مصرف کننده

شرح: قیمت مصرف کننده همان قیمت مصوب کالاست که روی کالا درج شده است. از قیمت‌گذاری و فروش هرگونه کالا با قیمتی بالاتر از قیمت مندرج روی کالاهایی که “قیمت مصرف کننده” روی آنها درج شده خودداری کنید.

کالاهایی که قیمت مصرف‌کننده روی آنها درج نشده، اما دارای قیمت مصوب هستند، باید با قیمت‌های مصوب و رسمی رایج در سراسر کشور قیمت‌گذاری شوند.

از قرار دادن قیمت‌های غیر واقعی و فروش با قیمت اصلی تحت عنوان تخفیف که به نوعی فریب خریدار محسوب می‌شود، خودداری کنید.

جریمه: در صورت مشاهده و احراز تخلف، به میزان دو برابر مجموع اختلاف قیمت کالای فروش رفته از قیمت واقعی و تعداد کل فروخته شده از آن کالا جریمه تعلق خواهد گرفت، کالا غیر‌فعال شده و در صورت تکرار منجر به بسته شدن پنل فروشنده و قطع همکاری خواهد شد.

۲ . فروش کالای غیر اصل

شرح: فروش کالای غیر اصل در چابک مارکت اکیدا ممنوع است. اگر محصولی از نظر جعبه، بسته‌بندی، جنس، کیفیت و … با کالای اصلی که توسط مراکز مورد تایید مانند (سایت اصلی برند یا شرکت‌های وارد کننده‌ی قانونی) که کالاهای اصل را به‌فروش می‌رسانند مغایرت داشته باشد، کالا باعنوان “غیراصل” شناخته می‌شود.

همچنین در سایت چابک مارکت اگر در عنوان یا تصاویر کالای نمایش داده شده، برند اصلی کالا ذکر شده باشد ولی کالای فروخته شده با نمونه‌ی اصلی کالا مغایر باشد، کالای مورد نظر غیر اصل شناخته شده و امکان فروش این نوع از محصولات در فروشگاه اینترنتی چابک مارکت وجود ندارد.

*توصیه می‌‌شود فروشندگان جهت حفظ اعتبار خود و چابک مارکت از فروش کالاهای بی‌کیفیت خودداری کنند.

جریمه: در صورت فروش کالای غیر اصل، فروشنده موظف به پرداخت جریمه‌ای معادل با ۱۰ برابر قیمت محصول فروش رفته ضربدر تعداد کل فروخته شده از آن محصول از ابتدا‏ خواهد بود و چابک مارکت مجاز به فسخ قرارداد همکاری با فروشنده می باشد.

۳ . فروش کالای قاچاق، ممنوعه، غیر بهداشتی مضر

شرح: فروش کالاهای قاچاق، ممنوعه و غیربهداشتی که برای سلامت مصرف کننده مضر هستند ممنوع است.

جریمه: در صورت فروش اقلام ذکر شده ، کلیه خسارت های چابک مارکت به اضافه دو برابر ارزش کالا از حساب فروشنده خاطی کسر خواهد شد.

۴ . لغو سفارش مشتری

شرح: از کنسل کردن سفارش مشتری به دلایلی مثل قیمت اشتباه، عدم موجودی و … جدا خودداری کنید. در‌صورت موجود بودن محصول در سایت و سفارش مشتری از آن کالا، فروشنده ملزم به ارسال کالا است، بنابراین فروشنده باید میزان موجودی محصولات خود را در پنل به‌روز نگه داشته و در صورت نداشتن موجودی، کالا را غیر فعال کند.

جریمه: لغو سفارش مشتری توسط فروشنده به دلایل زیر:

عدم موجودی کالا در انبار فروشنده
فروش کالاهای ممنوعه
تاخیر در تامین و ارسال کالا از سمت فروشنده
اشتباه در قیمت‌گذاری

منجر به جریمه ای معادل با دو برابر قیمت کالای سفارش گذاری شده (حداقل ۱۰۰،۰۰۰ ریال – حداکثر ۵،۰۰۰،۰۰۰ ریال) خواهد شد.

۵ . ارسال به موقع سفارش مشتریان

شرح: فروشندگان موظف هستند کالاهای سفارش داده شده را به موقع و راس زمان مقرر به دست مشتریان برسانند.

برای جلوگیری از تاخیر در ارسال کالا، داشتن موجودی کالا الزامی است، بنابراین از موجود کردن کالای بدون موجودی در سایت چابک مارکت جدا خودداری کنید.

اگر فروشنده ناچار به تهیه‌ی کالا هم‌زمان با دریافت سفارش است، مدت زمان ارسال کالا به مشتری در سایت باید با محاسبه‌ی زمان تهیه‌ی کالا توسط فروشنده درج شود.

همچنین فروشنده موظف است که میزان موجودی کالا در پنل فروشندگان را به‌روز و مطابق با واقعیت درج کند.

جریمه: جریمه‌ی تاخیر در ارسال کالا از تاریخ مقرر

الف) کمتر از دو روز تاخیر، نیم درصد کمیسیون

ب) بیشتر از دو روز تاخیر، تمام درصد کمیسیون

۶ . مغایرت محموله‌ی ارسالی

شرح: ارسال کالا یا محموله‌ای که به دلیل هر نوع مغایرت ( رنگ، بسته‌بندی، محتوا و مشخصات فنی و …) داشته باشد.

جریمه: جریمه مغایرت برای هر کالای دارای مغایرت مبلغ ۹۰۰۰۰ ریال است.

۷ . ارسال به موقع فاکتور خرید به مشتریان

مسئولیت صدور فاکتور فروش و برگشت از فروش برای مشتری بر عهده چابک مارکت خواهد بود.

۸ . کالاهای مرجوعی

شرح: درصورتی که کالا به دلایل زیر توسط مشتری مرجوع شود، مستلزم جریمه خواهد بود:

مشکلات فنی / معیوب بودن کالا
مغایرت محتوا
مغایرت رنگ
کسری اقلام همراه کالا
کالای استفاده شده
کالای غیر اصل (تقلبی)
عدم اعمال تخفیف
قیمت فروش از قیمت مصرف کننده چاپ شده روی کالا بالاتر است
آسیب فیزیکی کالا با بسته‌بندی سالم
عدم وجود فاکتور

جریمه: جریمه‌ی مرجوعی کالا به دلایل ذکر شده، معادل دو برابر کمیسیون ضرب در قیمت کالای سفارش‌گذاری شده (حداقل ۱۰۰۰۰۰ ریال – حداکثر ۵۰۰۰۰۰۰ ریال) میباشد.

۹ . بازپس گیری کالاهای مرجوعی از انبارهای چابک مارکت

شرح: فروشندگان موظف هستند در مورد باز پس‌گیری و تعیین تکلیف کالاهای مرجوع شده به دلایل زیر، اقدامات لازم نسبت به تحویل کالا از انبار چابک مارکت را انجام دهند:

کالاهایی که فروشنده تقاضای استرداد آن از انبار را نموده است
کالاهای عودت شده از سوی مشتریان به دلایل ذکر شده در مورد شماره ۸
کالاهای مرجوع شده به علت مغایرت در کالا
کالاهایی که در زمان همکاری، فروش آن‌ها ممنوع و غیر قانونی شده است

در صورت استفاده از ناوگان حمل و نقل چابک مارکت، کالا به فروشنده عودت داده خواهد شد. در غیر این صورت فروشنده موظف است در اسرع وقت نسبت به باز پس‌گیری کالاها از انبار اقدام نماید.

در صورتی‌که حداکثر تا ۴۵ روز پس از اعلام، فروشنده جهت دریافت و استرداد کالاهای مذکور اقدام ننماید، چابک مارکت مسئولیتی جهت نگه‌داری این نوع کالاها نخواهد داشت.

جریمه: جریمه‌ی تاخیر در بازپس گیری و تعیین تکلیف کالاهای ذکر شده در بالا، به ازای هر روز تاخیر مبلغ ۹۰۰۰ تومان برای هر کالا است.

ارزیابی و رتبه بندی فروشندگان

فروشندگان بر اساس معیارهای ذکر شده در سه گروه خوب، متوسط و بد رتبه‌بندی می‌شوند و بر اساس رتبه‌ی کسب شده، نسبت به ادامه‌ی همکاری ایشان با چابک مارکت تصمیم‌ گیری می‌شود.

در جدول زیر جزییات نحوه‌ی رتبه‌بندی فروشندگان قابل مشاهده است:

خوب: طبق این جدول، فروشندگانی که کمتر یا مساوی ۱% تاخیر در ارسال کالا، کمتر یا مساوی ۱% لغو سفارش و کمتر یا مساوی ۱% مرجوعی داشته باشند، در رده‌ی فروشندگان خوب قرار می‌گیرند.

متوسط: فروشندگانی که بیشتر از ۱% و کمتر یا مساوی ۳% تاخیر در ارسال کالا، بیشتر از ۱% و کمتر یا مساوی ۲% لغو سفارش و بیشتر از ۱% و کمتر یا مساوی ۲% مرجوعی داشته باشند، در رده‌ی فروشندگان متوسط قرار گرفته و نیاز به بهبود عملکرد خود در اسرع وقت دارند.

بد: فروشندگانی که بیشتر از ۳% تاخیر در ارسال کالا، یا بیشتر از ۲% لغو سفارش و یا بیشتر از ۲% مرجوعی داشته باشند، در رده‌ی فروشندگان بد قرار گرفته و چابک مارکت ناچار به خاتمه‌ی همکاری با ایشان است.

نشان های فروشندگان موفق در چابک مارکت

به فروشندگانی که با رعایت قوانین و استانداردهای چابک مارکت از عملکردی با کیفیت بالا برخوردار باشند، نشانی تعلق خواهد گرفت که خریداران با مشاهده آن می‌توانند با اطمینان از فروشنده خرید کنند.

شرایط و مقررات همکاران فروش

شرایط و قوانین استفاده از سامانه همکاری در فروش چابک مارکت

سامانه همکاری در فروش چابک مارکت به شما این امکان را می‌دهد که با تبلیغ محصولات فروشگاه چابک مارکت سهمی از فروش آن محصول را به خود اختصاص داده و کسب درآمد کنید.

همکار گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از برنامه‌های کاربردی سامانه همکاری در فروش چابک مارکت به دقت مطالعه فرمایید.

ورود شما به سامانه همکاری در فروش و همچنین استفاده از خدمات آن به معنای آگاه بودن و پذیرفتن تمامی شرایط و قوانین استفاده از این سامانه و همچنین نحوه صحیح استفاده از آن است. قبول این شرایط برای ثبت‌نام شما در سامانه الزامی و به منزله عقد قرارداد همکاری فروش با چابک مارکت است.

سامانه همکاری در فروش

سامانه همکاری در فروش (که در این قرارداد به اختصار سامانه همکاری نامیده می‌شود.)، سامانه‌ای است که بر روی وب‌سایت چابک مارکت به آدرس www.chabokmarket.com  ایجاد شده است و شامل نرم‌افزار، اپلیکیشن، سرویس‌ها، داده‌ها و طراحی‌های موجود در آن است. عضو شدن در آن به شما امکان می‌دهد که از وب‌سایت، شبکه اجتماعی و نرم‌افزارهای آنلاین خود (که در این شرایط و قوانین به اختصار «رسانه» نامیده می‌شوند)، درآمدزایی کنید. اشخاصی که در این سامانه عضو شده و نام کاربری و رمز عبور دریافت می‌کنند، همکار/ همکاران نامیده می‌شوند.

سامانه همکاری در فروش چابک مارکت یک لینک اختصاصی – که برای هر همکار به صورت مجزا تعریف می‌شود –  در اختیار همکاران قرار می‌دهد. لینک مذکور باید به طور کاملا صحیح و از فرمت لینک تگ شده‌ی مخصوصی که چابک مارکت تهیه کرده و مطابق این شرایط و قوانین تنظیم شده برای هر محصول و هر همکار به شکل اختصاصی توسط سامانه تولید می‌شود.
این لینک در واقع لینک اختصاصی یک محصول چابک مارکت برای معرفی توسط یک همکار اختصاص یافته است. همکاران می‌توانند با قراردادن لینک اختصاصی خود در رسانه خود (به شکل لینک در متن، بنر، ویدئو و …)، برای آن محصول تبلیغات کرده و از محل فروش این تبلیغات درآمدزایی داشته باشند.

نحوه‌ی درآمد زایی

هنگامی که مشتریان چابک مارکت بر روی لینک اختصاصی شما کلیک می‌کنند به صفحه آن محصول در سایت چابک مارکت هدایت می‌شوند و می‌توانند آن محصول را از سایت چابک مارکت خریداری نمایند، همکاران برای هر خریدی که از طریق لینک اختصاصی‌ آنها انجام می‌شود (در صورتی که در مهلت قانون ۷ روزه عودت نگردد.)، درصد مشخصی را به نسبت قیمت کالای خریداری شده دریافت می‌کنند.
چابک مارکت برای سهولت در انجام تبلیغات کالاهای خود، اطلاعات، تصاویر، متن، فرمت لینک، محتوای بازاریابی و دیگر موارد در این رابطه را برای همکاران فراهم کرده است که می‌توانند این محتوا را از بخش بنرها در منوی بازاریابی دریافت کنند و یا از طریق ایمیل info(at)chabokmarket.com با پشتیبانی سامانه همکاران فروش چابک مارکت تماس بگیرند

.

ارتباطات الکترونیکی

فعالیت همکاران در سامانه همکاری در فروش چابک مارکت در قالب یک ارتباط کاملا الکترونیک صورت می‌گیرد و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‌ها باشد، شما موافقت می‌کنید که چابک مارکت به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد .

همکاران بایستی به منظور دریافت درآمد و یا وجوه خود، مشخصات کامل خود شامل نام، نام خانوادگی و یا نام شرکت (برای همکاران حقوقی و شرکت‌های تبلیغاتی) را مطابق با اسناد معتبر هویتی، تصویر مدارک هویتی و شماره تماس و اطلاعات کامل حساب بانکی خود را در قسمت حساب کاربری و تنظیمات پرداخت وارد نمایند، در غیر اینصورت و در صورت مشاهده مغایرت و عدم تطابق اطلاعات، چابک مارکت مسئولیتی در قبال تبعات آن نخواهد داشت.

همچنین مشخصات، شماره حساب، آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که همکاران در پروفایل خود ثبت می‌کنند، تنها  اطلاعات رسمی و مورد تایید همکار است  و تمام مکاتبات، پاسخ‌ها و واریزهای شرکت از طریق آن ها و به آن ها صورت می‌گیرد.

سیاست‌های رعایت حریم شخصی

چابک مارکت به اطلاعات خصوصی همکارانی که از خدمات سامانه استفاده می‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‌کند.

چابک مارکت متعهد می‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‌تر و امن‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت چابک مارکت، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‌دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات چابک مارکت، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط چابک مارکت تحت حمایت حقوق مالکیت فکری چابک مارکت محسوب می‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود متعلق به چابک مارکت است و هرگونه استفاده غیر مجاز، حق پیگرد قانونی را برای چابک مارکت محفوظ می‌دارد.
علاوه بر این، اسکریپت‌ها و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق چابک مارکت و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار چابک مارکت است و هرگونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد.

شرایط پذیرش همکاران

همکار برای پذیرش در سامانه همکاری در فروش چابک مارکت باید رسانه‌ای با شرایط و استاندارهای فنی ذیل را داشته باشد، در غیر اینصورت تایید نخواهد شد:

از نظر طراحی و گرافیک وب، در سطح مطلوب باشد؛
دارای پاپ آپ یا نمایش بیش از حد تبلیغات نباشد؛
دارای مطالب و محتوای کافی و آرشیو باشد؛
در زمان بررسی توسط چابک مارکت در دسترس باشد؛

حاوی اطلاعات ناقص و یا ناهمگون نباشد.

حاوی مطالب غیر اخلاقی و خلاف مصلحت عمومی نباشد.
فعالیت سیاسی خارج مخل امنیت ملی نداشته باشد.
مطابق با قوانین و مقررات حاکم باشد.

همکاران موظفند نشانی اینترنتی رسانه خود را هنگام ثبت‌نام در فیلد مربوطه وارد کنند.

تبصره: لازم به توضیح است که موارد بالا به تشخیص چابک مارکت پیش از تایید عضویت و در طول مدت فعالیت مورد بررسی می‌گیرد و در صورت عدم پایبندی به شرایط ذکر شده فعالیت آن همکار در سامانه همکاری قطع خواهد شد و امکان اعتراض و تجدیدنظر وجود ندارد. همکار با آگاهی از این امر اقدام به ثبت‌نام نموده و نمی‌تواند ادعای ورود خسارت را داشته باشد.

شرایط همکاری با سامانه همکاری در فروش

۱. همکاران اقرار و اظهار می‌دارند که وب‌سایت، اپلیکیش و یا شبکه اجتماعی خود را مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و شرایط این قرارداد و همچنین تعهدات خود با اشخاص ثالث اداره می‌کنند. چابک مارکت در قبال اداعای اشخاص ثالث مسوولیتی ندارد و در صورت دریافت هرگونه اعتراض فعالیت آن همکار تا تعیین تکلیف نهایی قطع خواهد شد.

۲. همکاران مسئولیت هرگونه هزینه‌های ناشی از ورود و عضویت در «سامانه همکاری در فروش» و انجام بازاریابی بر سایت خود را مانند هزینه‌های پرداخت اینترنت، خرید و تمدید دامین (Domain)، خرید رسانه و انجام امور تبلیغاتی، تولید محتوا و دیگر هزینه‌های مرتبط با نگهداری وب‌سایت را شخصا به عهده دارند و چابک مارکت هیچ‌گونه مسئولیتی در پرداخت آنها ندارد.

۳. همکاران حق واگذاری این قرارداد، لینک اختصاصی خود، سامانه خود (نام کاربری و رمز) و محتواهای تولید شده توسط چابک مارکت را به اشخاص ثالث جزئا و کلا ندارند و نخواهند داشت. همکاران باید نهایت دقت را در حفظ نام کاربری و رمز عبور مبذول نمایند. در صورت اطلاع همکار از هرگونه استفاده غیر مجاز از نام کاربری و رمز عبور، همکار متعهد است در اسرع وقت چابک مارکت را مطلع نموده و نسبت به تغییر رمز عبور اقدام نماید. در هر حال مسئولیت‌های قانونی ناشی از این امر بر عهده همکار است.

۴. چابک مارکت حق تغییر شرایط این قرارداد را داشته و این تغییرات و همچنین اطلاعیه‌ها و ابلاغیه‌ها توسط چابک مارکت و از طریق ایمیل اعلام می‌شوند که به منزله‌ی ابلاغ به همکاران است. همکاران متعهد هستند تمامی اطلاعیه‌ها را با دقت مطالعه نموده و طبق آن عمل نمایند. این تغییرات به طور خودکار پس از قرار گرفتن روی وبسایت چابک مارکت به منزله‌ی اصلاحیه با الحاقیه این قرارداد محسوب می‌شود و نیاز به هیچ‌گونه تشریفات دیگری جهت امضا و ابلاغ نیست.

۵. همکاران متعهد هستند بدون اخذ تایید چابک مارکت از برند و علائم تجاری چابک مارکت در ایمیل های خود، URL ، Source Code ، نامه‌ها، سایت خود (به جز محدوده‌ی لینک اختصاصی) استفاده نکنند. همکاران متعهد هستند این اطمینان را حاصل نمایند که در اطلاعات و محتواهایی که در منظر عموم قرار می‌دهند، شبهه‌ی ارتباطی جز همکاری در سامانه همکاری در فروش (از جمله مشارکت، نمایندگی و غیره) را ایجاد ننمایند. در غیر این صورت مسئول جبران هرگونه خسارتی هستند که از این بابت به اشخاص ثالث، وارد می‌شود.

۶. همکاران متعهد هستند بدون اخذ تایید چابک مارکت از محتوای لینک اختصاصی خود برای تشویق مشتریان به شرکت در قرعه کشی، مسابقات و ارائه محصولات در قالب هدیه و اخذ هرگونه وجه از خریدار برای اهداف فوق که خود طراحی نموده‌اند، استفاده ننمایند. در صورت عدم رعایت این تعهد مسئولیت‌های قانونی و پاسخگویی در مراجع قانونی بر عهده همکار است.

۷. همکاران در صورت لزوم باید جایگاه و ارتباط خود را با چابک مارکت با عنوان “عضویت در سامانه همکاری در فروش” روشن و اعلام بدارند و در سایت، اپلیکیشن، شبکه‌های مجازی خود، دیگران و یا دیگر اماکن عمومی آنلاین و آفلاین به هیچ عنوان، حق ندارند اظهار نمایند که با چابک مارکت هرگونه ارتباط دیگری به جز عنوان مذکور در فوق، همچون رابطه نمایندگی، اسپانسرشیپی، حمایت گری، جوینت ونچری و یا هر ارتباط غیرواقعی دیگری دارند. در صورت وجود چنین ادعاهایی، همکاران شخصا مسئول جبران خساراتی که از این حیث به شرکت چابک مارکت، برند چابک مارکت و اعتبار چابک مارکت وارد شود، هستند. در این موارد چابک مارکت می‌تواند به صلاحدید خود نسبت به ارزیابی میزان خسارات و کسر آنها از مطالبات همکاران اقدام نماید.

۸. همکاران متعهد می‌گردند از روش‌هایی مانند popup یا نمایش بیش از حد تبلیغات در هر صفحه خودداری نموده و از عباراتی نظیر «برای حمایت از ما روی تبلیغات/لینک کلیک کنید» و یا موارد تشویق کننده از جمله برنامه‌های جایزه یا هر روش دیگری که منجر به افزایش غیرواقعی تعداد کلیک می‌شود، استفاده نکند. در صورت مشاهده نقض این تعهد، چابک مارکت می‌تواند علاوه بر الزام همکار به جبران خسارات، دسترسی به پنل را برای ناقض تعهد منع نماید و همکار در این خصوص ادعا و اعتراضی نخواهد داشت.

۹. همکاران متعهد می‌شوند، کدها و لینک‌های خود را در فریم های (Frames) مخفی، صفحات خالی و بدون محتوا و لینک باکس جهت نمایش تبلیغات، قرار ندهند.

۱۰. همکاران متعهد می‌گردند کدهای اختصاصی خود را در داخل آی فریم (Iframes) های وبسایت خود قرار ندهند.

۱۱. همکاران متعهد هستند که از نام‌‌های کاربری‌ متعدد استفاده ننمایند و همچنین متعهد به اخذ نام کاربری مطابق با نام صاحب دامنه و وب‌سایت می باشند. مغایرت در این امر موجب انسداد سامانه همکاری در فروش از سوی چابک مارکت است.

۱۲. همکاران متعهد هستند در صورتی که برای بدست آوردن اطلاعاتی مانند آدرس پروتکل اینترنتی مشتریان، سیستم عامل رایانه، نوع مرورگر، ترافیک و دریافت مدخل ورودی آنها به وبسایت، از هرگونه نرم افزار و یا برنامه‌ای استفاده می‌کنند، آن را به اطلاع مشتری برسانند. چابک مارکت در این خصوص هیچگونه مسئولیتی ندارند.

۱۳. چابک مارکت در خصوص موارد ذیل در مقابل همکاران و اشخاص ثالث هیچگونه مسئولیتی ندارد و نخواهد داشت :

۱-۱۳. هرگونه آسیب، نقض، خسارت، اشتباه و یا هرگونه ترافیکی که بر روی رسانه‌ همکاران ایجاد شود.

۲-۱۳. هرگونه مطلبی که دارای کپی‌رایت و حقوق اشخاص ثالث است و همکار بدون اجازه‌ی صاحب اثر آن را در رسانه خود منتشر نموده است.

۳-۱۳. هرگونه تلاشی که همکاران برای نفوذ به رسانه دیگران و یا تخریب اطلاعات موجود در رسانه آنها ( هک کردن) انجام دهند و همچنین هرگونه انتقال ویروس یا استفاده از هرگونه نرم‌افزار دیگر با ماهیت مخرب که از طریق ابزارهای ارتباطی رسانه انجام شود.

۴-۱۳. هرگونه محتوا، قالب سایت و یا هرچیزی که به هر نحوی در رسانه همکاران ظاهر می‌شود و به نمایش در می‌آید که شامل موارد ذیل و هرمورد دیگری در این خصوص است:

الف)  ارائه مطالبی که تلویحا یا تصریحا شامل مفاهیمی استهزاء کننده، تحقیر کننده یا توهین‌آمیز نسبت به هر نژاد، قوم، مذهب، ملیت و جنسیت باشد.

ب) ارائه مطالبی که بطور مستقیم یا غیرمستقیم فعالیت‌های غیرقانونی و غیراخلاقی نظیر قمار آنلاین، صور قبیحه، تصاویر مروج فساد و مطالب خارج از نزاکت و برخلاف عفت عمومی را ترویج نماید.

ج) ارائه مطالبی از قول منابع علمی، بدون این که از سوی منابع موثق علمی تایید شده باشد.

د) ارائه مطالبی که حاوی ادعاهای غیرقابل اثبات و مطالب گمراه کننده باشد.

۵-۱۳. هرگونه تبلیغ یا استفاده‌ای که از رسانه همکاران در فضاهای مجازی و یا حقیقی می‌شود.

۶-۱۳. در صورتی که کارمندان و یا افراد وابسته به همکاران از هر حیث، نمایندگی، شراکت و… موجب نقض قوانین جمهوری اسلامی ایران و یا تعهدات ناشی از این قرارداد یا دیگر قراردادها با اشخاص ثالث بشوند .

۷-۱۳. در صورت بروز هرگونه اختلال یا قطع شبکه اینترنتی و دسترسی همکاران در موارد فورس ماژور.

۱۴. همکاران توافق و اظهار می‌دارند که چابک مارکت در خصوص موارد ذیل مجاز است و حق هرگونه ادعا یا مطالبه‌ی خسارتی را از خود سلب می‌نمایند:

۱-۱۴. چابک مارکت می‌تواند رسانه همکاران را مانیتور و نظارت نمایند، اطلاعات مربوط به سامانه همکاری را ثبت و ضبط نمایند و یا اطلاعات آن را به اهداف مختلفی از جمله ارائه آمار و اطلاعات، نمونه برتر و… انتشار دهند.

۲-۱۴. چابک مارکت می‌تواند بر رسانه همکاران جهت اطمینان از مطابقت آنها با قوانین و مقررات و تعهدات این قرارداد نظارت کند.

۳-۱۴. چابک مارکت می‌تواند سایت یا اپلیکیشنی را مطابق یا شبیه با رسانه همکاران احداث و یا اداره نمایند و به جز موانع قانونی، از حیث وجود قرارداد و ارتباط در «سامانه همکاری در فروش»، ممانعتی برای چابک مارکت وجود ندارد.

۴-۱۴. سیاست‌های انجام تبلیغات اعم از هماهنگی در محتوا، عکس، قالب و غیره در «سامانه همکاری در فروش» قرار خواهد گرفت که همکاران موظف به رعایت این موارد هستند.

۵-۱۴. تعهدات اختصاصی همکاران و یا سیاست‌های همکاری در فروش ممکن است در طی مدت قرارداد تغییر نماید که از طریق ایمیل به اطلاع همکاران خواهد رسید و از این حیث، همکاران حق هیچگونه اعتراضی را ندارند و در صورت عدم موافقت با تغییرات انجام شده می‌توانند با توجه به شرایط خاتمه قرارداد، به قرارداد خود خاتمه دهند.

۶-۱۴. همکاران اظهار و اعلام می‌دارند که فی ما بین چابک مارکت و همکاران هیچ گونه ارتباطی اعم از نمایندگی، کارگر و کارفرمایی، فرانشیزی، جوینت ونچری، نماینده‌ی فروش و غیره وجود نداشته و نخواهد داشت.

۷-۱۴. در صورتی که همکاران هریک از شروط این قرارداد را و یا شروط هر قرارداد دیگری (در خصوص هر موضوعی) را که با چابک مارکت دارند نقض نمایند، چابک مارکت می‌تواند جهت جبران خسارات و یا حقوق دیگری که در قراردادها تعریف شده است، راسا پرداخت مبالغی که می‌بایست از حیث این قرارداد به همکاران پرداخت نماید را متوقف نموده و یا دستور توقف آن را بدهد و نقض قراردادی همکاران چه به صورت مستقیم چه غیر مستقیم، به این قرارداد مرتبط باشد را، از مطالبات، جبران خسارات کند. در این خصوص، همکاران حق هرگونه اعتراض و ادعایی را از خود سلب می‌نمایند. بدیهی است چنانچه خسارات وارده بیش از مطالبات باشد، مبلغ مازاد نیز قابل مطالبه خواهد بود.

۸-۱۴. چنانچه همکار مرتکب یکی از تخلفات مندرج در این توافقنامه شود و یا خارج از تعهدات این توافقنامه عمل نماید یا در صورت وصول هرگونه دستور از سوی مقامات دولتی و قضایی، چابک مارکت می‌تواند حساب کاربری همکار را بدون اخطار قبلی مسدود نماید.

همکار جهت فعال سازی مجدد حساب کاربری خود باید اسناد مثبته خود را مبنی بر قانونی بودن فعالیت‌هایش که با اصول کلی سایت چابک مارکت هماهنگی داشته باشد، ظرف ده روز ارائه نماید در صورت عدم ارائه مدارک در مدت مذکور و یا چنانچه مدارک ارسالی به تشخیص چابک مارکت، بر قانونی بودن فعالیت‌های همکار دلالت نکند، تمامی درآمد متخلف از حساب کاربری همکار کسر می‌شود.

همکار می‌تواند بعد از گذشت یک ماه نسبت به درخواست رفع مسدودیت از وبسایت خود اقدام نماید. در هر صورت از این حیث مسئولیتی متوجه چابک مارکت نیست. در صورت تکرار تخلف چابک مارکت می‌تواند حساب کاربری همکار متخلف را بصورت دائم مسدود نماید. همکار با آگاهی از این بند اقدام به فعالیت نموده و ادعا و اعتراضی در این خصوص نخواهد داشت.

شرایط پرداخت

درآمد همکار بر اساس شروط پرداخت و نرخ‌های اعلام شده در چابک مارکت به صورت روزانه محاسبه و بعد از ۱۴ روز کاری در حساب کاربری وی منظور می‌گردد، لیکن واریز آن به شماره حساب همکار پس از رسیدن به حد نصاب مشخص شده و درخواست واریز از جانب همکار صورت می‌پذیرد. چابک مارکت در هر زمانی حق دارد که ‌شرایط پرداخت را بر اساس نرخ‌های جدید اصلاح نماید. ادامه فعالیت پس از تغییر نرخ‌ها، به منزله تایید ضمنی همکار است.

درآمد سایت‌های همکار از انجام خرید‌ها تا قبل از رسیدن مبلغ موجودی همکار به حداقل مبلغ معین شده نزد چابک مارکت بصورت امانت تا هر زمانی که مبلغ به حداقل برسد، باقی خواهد ماند.

تبصره ۱: چنانچه بر اساس بررسی های چابک مارکت، مشخص شود همکار از مقررات درج شده تخطی نموده است به میزان هر تخلف، جریمه بررسی و اعلام و از صورت حساب قابل پرداخت، کسر و سپس الباقی به همکار پرداخت خواهد شد.

تبصره ۲: چابک مارکت می‌تواند خود و یا شرکت‌هایی را مشخص نموده و از آن طریق، مبالغ را به حساب همکاران واریز نماید.

تبصره 3: با توجه به اینکه کمیسیون فروش در قبال ترغیب مشتری برای خرید محصول از چابک مارکت پرداخت می‌شود، در صورت استفاده مشتری از کد تخفیف برای ثبت سفارش، به جهت اعمال اثر کد تخفیف در خرید مشتری، مبلغ آن از مبلغ کمیسیون پرداختی به همکار کسر خواهد شد.

حل اختلاف

طرفین تصریح و توافق دارند که محل انعقاد و اجرای قرارداد شهر تهران است و در صورت بروز اختلاف، مرجع صالح، دادگستری‌های شهر شیراز است. این بند مانع از توافق طرفین، در هر زمانی، برای حل دوستانه و مسالمت آمیز موضوعات نیست.

قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، چابک مارکت هیچ گونه مسئولیتی ندارد

شرایط و مقررات ..

1

فهرست

0
سبد خرید شما
  • هیچ محصولی در سبدخرید نیست.