همکاران فروش

دهه‌ی اخیر را «عصر ارتباط با مشتری» نامیده‌اند. در این شرایط، بهره‌گیری از شبکه‌های ارتباطی گسترده و اثربخش برای ارائه‌ی خدمات بهینه به مشتریان، امری حیاتی برای کسب‌وکارها به شمار می‌رود.
هم‌سو با رویکردهای جهانی؛ چابک مارکت شرایطی را فراهم کرده است تا با بهره‌گیری از مشارکت اثربخش اشخاص و شرکت‌های باتجربه و متخصص خدمات خود را به  بازار معرفی کرده و شبکه فروش خود را توسعه دهد.
«همکارفروش» به افراد حقیقی یا حقوقی گفته می‌شود که با برخورداری از ارتباطات گسترده‌ در بازار و مشارکت در معرفی و ترویج خدمات چابک مارکت در توسعه‌ی شبکه فروش چابک سهیم هستند.

به عنوان همکار فروش چابک مارکت از چه مزیت‌هایی بهره‌مند می‌شوم؟

  • مجوز رسمی همکار فروش را دریافت خواهید کرد.
  • دریافت پنل همکاری و ثبت درامد و تراکنش های شما
  • درآمد خود را افزایش خواهید داد: 
    ثبت نام فروشنده ها و دریافت پاداش 
    فروش محصولات دلخواه شما با لینک همکاری مخصوص شما و دریافت 2% پاداش
  • استفاده از کوپن های تخفیف به مناسبت های مختلف

پرسش ها و راهنمایی

توضیحی در مورد چابک مارکت بدهید؟

چابک مارکت ، تشکیل شده از فروشگاه های آنلاین محل شما می باشد . چابک مارکت با ارایه خدمات به فروشگاه ها محصولات آنها را آنلاین به سراسر ایران معرفی و ارسال میکند.

در سایت شما بازاریاب چه کاری باید انجام دهد ؟

همکاران فروش ما در دو گروه می توانند فعالیت کنند 1- معرفی ما به فروشگاه های شهر خودشان و ثبت نام آنها در چابک مارکت و آنلاین کردن فروش محصولاتشان توسط چابک. 2- فروش محصولات سایت در فضاهای مختلف و دریافت کمیسیون

حقوق و مزایای بازاریابان سایت شما چیست ؟

همکاران فروش چابک در بخش ثبت نام فروشندگان 30000 هزار تومان بابت ثبت نام هر فروشنده و در بخش فروش محصولات 3% از قیمت فروش تا سقف 100 هزارتومان پاداش دریافت می کنند .

چطور متوجه می شوید که کدام فروشنده را من ثبت نام کردم ؟

همکاران فروش چابک، پنل همکاری دریافت می کنند و با داشتن لینک همکاری و فعالیت و تبلیغ با لینک اختصاصی خود، درآمد حاصله در پنل همکار ثبت می شود.

آیا برای فروشندگان هرینه ای دارد ؟

بله فروشندگان بابت اشتراک یک ساله و دریافت پنل فروشندگان و ثبت بر روی نقشه و بازاریابی محصولاتشان / مبلغ 69000 تومان در ابتدای ثبت نام / و بعلاوه درصدی بین 2 تا 5 درصد از قیمت فروش محصولات زمان فروش محصول از طریق سایت و بازاریابان چابک ، کمیسیون پرداخت می کنند .

آیا هزینه ثبت نام فروشندگان را باید دستی از فروشنده دریافت کنم؟

خیر فروشندگان برای فعال شدن فروشگاهشان ،از گزینه پرداخت اشتراک در پنل فروشندگان اقدام می کنند .

چه صنفی از فروشندگان را می توانم ثبت نام کنم ؟

فروشندگان در دو صنف فروشگاهی و خدماتی قابل ثبت هستند / صنف فروشگاهی محصولات خود را در فروشگاه آنلاین خود قرار می دهد / و صنف خدماتی کاتالوگ از خدماتی که ارایه می دهد .

آیا ساعت کاری برای بازاریابان مهم می باشد؟

همکاران فروش چابک در هر ساعتی می توانند فعالیت کنند / در ساعات اداری و یا ساعات غیر اداری م و یا در هر دو شیفت / و یا به صورت پاره وقت و آزاد

آیا شهر خاصی مد نظر شما می باشد ؟

خیر کلیه استانها و شهرستانها که امکان فروش آنلاین و ارسال پستی و یا ارسال با پیک را دارند می توانند ثبت نام کنند .

آیا فروشندگان باید مجوز پروانه کسب داشته باشند و یا به صورت مشاغل خانگی هم میتوان فروشنده ثبت نام کرد؟

خیر کلیه فروشندگان چابک مارکت در بخش احراز هویت ملزم هستند تصویری از پروانه کسب و کارت ملی و یک قطعه عکس ارسال کنند . و از همکاری با فروشندگان آزاد و مشاغل خانگی معذوریم.

آیا فروشندگان عمده مد نظر شماست و یا فروشندگان خرده فروش؟

چابک مارکت آنلاین کننده تمامی فروشگاه های عمده و خرده فروش می باشد و هر بخش از فروشندگان می توانند با ارسال قیمت های عمده و خرده فروشی ثبت نام کنند .

آیا کار شما همانند سایت های زیر مجموعه گیری می باشد؟

--- خیر چابک مارکت هیچ ارتباطی با بازاریابی شبکه ای و چند سطحی نداریم و تنها به بازاریابان ثبت نام شده و احراز هویت شده خود بابت ثبت نام فروشندگان و محصولات سایتمان درصدی از سهم سایت را در نظر گرفته ایم . و از پذیرفتن زیرمجموعه معذوریم.

از کجا بدونم سایت شما اعتبار کافی را دارد؟

سایت چابک مارکت دارای نماد اعتماد و پروانه و شناسنامه کسب و کار در سایت اینماد میباشد و همچنین در سایت ساماندهی ثبت و دارای نماد و قابل استعلام می باشد .

هزینه و پولی که از فروش محصولات ، مشتری پرداخت می کند چگونه هست؟

مشتری با خرید از سایت چابک هزینه محصول خریداری شده را از طریق درگاه بانکی چابک پرداخت می کند و تا رسیدن محصول به دست مشتری و تایید مشتری از سلامت کالا در حساب چابک مارکت می ماند و بعد از تایید مشتری، آزاد شده و به حساب فروشنده با کسر هزینه سایت واریز می شود .

اگر مشتری دریافت و یا سلامت کالا را تایید نکرد؟

دریافت و رسیدن محصول به دست مشتری از پست و یا پیک قابل استعلام می باشد . و در صورت عدم سلامت کالا مشتری ظرف 24 ساعت خرید درون شهری و 7 روز با ارسال پستی کالا را مرجوع کرده و در صورت کارشناسی محصول و معیوب بودن کالا هزینه عودت داده می شود .

حالا میتونم با خیال راحت با چابک مارکت همکاری کنم ...

ممنون از وقتی که گذاشتید و مطالعه مطالب . در صورتی که سوالی غیر از این سوالات داشتید و یا توضیحات بیشتر لازم بود از بخش پشتیبانی آنلاین سایت در خدمت هستیم .

فهرست