جشنواره بهاره 99

بنر-تبلیغاتی

با شرکت در طرح “همدلی مردم با اصناف” از جوایز ارزشمند به قید قرعه بهره مند شوید

شرکت در قرعه کشی

مشتریان محترم  چابک مارکت ، با هر خرید از جشنواره بهاره مجازی 99 می‌توانید شانس شرکت در قرعه کشی داشته باشید . هر 100 هزار تومان خرید از این جشنواره 1 امتیاز خواهد داشت.

همچنین چابک مارکت علاوه بر شرکت در قرعه کشی + و علاوه بر تخفیف هایی که فروشندگان چابک مارکت بر روی اجناس فروشگاهشان لحاظ کرده اند + برای تمام خریدهای جشنواره 5% تخفیف ویژه جشنواره در نظر گرفته است که پس از خرید به کیف پول شما در سایت واریز خواهد شد .
برای شرکت در قرعه کشی کافیست اطلاعات خود را ، در فرم مرتبط در لینک زیر وارد نمایید.

شرکت در قرعه کشی جشنواره بهاره99

قرعه کشی بزرگ جشنواره بهاره همدلی مردم و اصناف، روزانه و بر اساس امتیازهای مشخص شده در روز قبل خواهد بود. جوایز نفیسی به برندگان خوش شانس این قرعه کشی، به پاس مشارکت در این طرح اعطا خواهد شد.
برای دریافت جایزه لازم است فاکتور و رسید پرداخت مربوط به خرید از جشنواره، به نام فرد شرکت‌کننده در قرعه‌کشی بوده و با تایید فروشگاه (کسب وکار) الکترونیکی ارائه شود. بنابراین در حفط فاکتور خرید و رسید پرداخت خود حداقل، تا پایان زمان قرعه ‏کشی کوشا باشید.

لازم به ذکر است با هر فاکتور خرید تنها یکبار می‏توان در قرعه‏ کشی شرکت کرد و تاریخ فاکتور و رسید پرداخت حتما باید قبل از تاریخ قرعه‏ کشی باشد.خریداران محترم تنها 48 ساعت پس از انجام خرید فرصت دارند تا اطلاعات خود را در فرم مرتبط در وبسایت جشنواره وارد نمایند.

شماره فاکتور خرید به تلفن همراه ثبت شده در هنگام خرید برای ثبت در قرعه کشی ارسال می شود

برای کسب اطلاعات بیشتر یا هرگونه سوال ارسال پیام به واتساپ : 09386211347

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست